Odber noviniek

Zoznam produktov podľa výrobcu: La Sportiva

La Sportiva je taliansky výrobca turistického, bežeckého, horolezeckého, outdoorového vybavenia. Firma sa nachádza v srdci talianskych álp.

Predstavujeme vám talianskeho výrobcu turistického, bežeckého, horolezeckého, outdoorového vybavenia - firmu La Sportiva ... Spočiatku bolo vyrábaných len niekoľko modelov pre miestnych horalov, ktorí tvorili podstatnú časť klientely. Nejeden nový výstup bol uskutočnený práve s prispením tejto jedinečnej obuvi, vyrábanej priamo v srdci talianskych Álp.


V priebehu rokov sa záujem o topánky La Sportiva rozšíril natoľko, že namiesto historickej dielne bola vybudovaná v Dolomitoch úplne nová továreň, ktorá poskytovala dostatočnú kapacitu pre zvyšujúce sa objednávky z celej Európy. Dnešný výrobný program číta širokú škálu topánok, od výškových modelov, ktorým neodolal nejeden himalájsky velikán, až po obuv, ktorá je určená na nenáročné potulky prírodou.


Kapitola sama o sebe sú lezečky La Sportiva. V tejto kategórii nájdeme top modely, ktoré nesmú chýbať ani na tých najprestížnejších lezeckých pretekoch po celom svete. Vyrážate často do hôr? Potrebujete pevnú obuv! Rozsiahla ponuka predovšetkým lezeckej, turistickej, bežeckej alebo distribučnej obuvi s takmer 100 ročnou tradíciou a zaručenou kvalitou.

Viac

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte telefonicky, alebo nám vašu otázku zašlite pomocou formulára na zasielanie otázok.

Telefón:0918 679 377

Zaslať otázku
Daj Like a vyhraj Petzl GriGri

Výrobcovia