Odber noviniek

Zoznam produktov podľa výrobcu: Ocún

Ocún je výrobca kvalitného horolezeckého materiálu s dlhoročnou tradíciou. Od roku 2015 prešla značka Rock Pillars pod záštitu značky Ocún.

Firma Ocún je výrobcom lezeckého materiálu a od roku 2015 je značka Rock Pillars súčasťou firmy Ocún.  História lezeckej obuvi Rock Pillars sa datuje od roku 1988, kedy bol lezecké topánky Rock Pillars prvý krát použité na lezenie na Sibíri.  Z odstupom času tieto lezečky používali a trénovali v nich aj veľké osobnosti svetového lezenia ako napríklad Tomáš Mrázek. Od začiatku výroby lezečiek už uplynul nejaký čas a vyrobilo a predalo sa už niekoľko sto tisíc lezečiek tejto značky. 


Firma Ocún vznikla v roku 1998, kedy si vývojári značky Rock Pillars uvedomili, že popri výrobe lezeckých topánok dokážu priniesť pokrok aj v oblasti iného lezeckého materiálu. Začali tak vznikať prvé lezecké úväzky, bouldermatky, slučky a ďalšie vybavenie, ktoré si rýchlo získalo obľubu vďaka svojej kvalite, funkčnosti a dizajnu. Známosť  "Červeného kvetu" Ocún sa rýchlo prehupla aj cez slovenské a české hranice a rovnako ako stúpal ohlas značky, vznikali aj ďalšie a ďalšie produkty.


Dnes má firma okolo 130 zamestnancov, ktorí vyvíjajú a vyrábajú lezecké vybavenie  OCÚN.

Viac

produktov

produktov

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte telefonicky, alebo nám vašu otázku zašlite pomocou formulára na zasielanie otázok.

Telefón:0918 679 377

Zaslať otázku
Daj Like a vyhraj Petzl GriGri

Výrobcovia